Bez kategorii

Program do fakturowania online

W wielu przedsiębiorstwach konieczne jest korzystanie z odpowiedniego oprogramowania. Jednym z nich jest program do wystawiania faktur, który bardzo dobrze sprawdza się przede wszystkim tam, gdzie takich dokumentów wystawia się dość sporo.

Darmowy czy płatny?

Dzisiaj na rynku jest niezwykle wiele programów, które mają pomagać w szybkim i bezbłędnym wystawianiu faktur. Do wyboru są darmowe programy jak również sporo płatnych, wybór zależy przede wszystkim od zainteresowanego nimi kupującego. Darmowe programy najczęściej mają mocno ograniczone możliwości, dlatego też nie w każdym miejscu dobrze się sprawdzają. Zdarza się, iż firmy trudniące się wykonywaniem oprogramowania oferują szansę rozszerzenia funkcjonalności wersji darmowych przez dokupienie opcji dodatkowych. Jednak bardzo dużo firm decyduje się od razu na komercyjne wersje programów do fakturowania, uznając że dają one nie tylko więcej opcji, ale też mają znacznie lepsze wsparcie techniczne a także wykonywane na czas aktualizacje.

Oprogramowanie na indywidualne zamówienie

Coraz częściej oprogramowanie do wystawiania faktur tworzone są na indywidualne zamówienie przedsiębiorstw. W takiej sytuacji najczęściej istotnym aspektem jest falt, aby był on jak najlepiej zintegrowany z oprogramowaniem magazynowym oraz sprzedażowym danej firmy, co umożliwia bardzo łatwe aktualizowanie stanu produktów w czasie wystawiania faktury. Obecnie koszty związane z wykonaniem takiego programu na indywidualne zamówienie są bardzo niskie, ze względu na rosnącą liczbę firm, które się tym zajmują.

Jakie funkcje musi mieć program do fakturowania

Dobre oprogramowanie do faktur powinno mieć kilka funkcji, które umożliwiają korzystanie z niego bez kłopotów. Przede wszystkim powinien zapamiętywać dane klientów, dla których wystawiane są dokumenty. Dzięki temu można uzupełnić miejsca odszukując klienta po numerze NIP, adresie lub nazwie. Dobrze, jeśli daje także możliwość podglądu wszystkich dokumentów wystawionych dla określonego klienta. Obecnie także ważną kwestią jest to, by program umożliwiał bezproblemowe archiwizowanie informacji, zgodnie z aktualnie panującymi przepisami w zakresie danych osobowych.

SzybkaFaktura to serwis, za sprawą którego prowadzenie firmy i obowiązki z tym związane nie będą już wyzwaniem! System informatyczny, z którego za pośrednictwem portalu mogą Państwo skorzystać to rozwiązanie, którego celem jest zaproponowanie fachowego wsparcia zarówno dla przedsiębiorców niezależnie od branży i skali działalności. W ramach systemy oferowane są przydatne i bardzo łatwe w obsłudze opcje dobrane pod kątem potrzeb, ale również obowiązków właścicieli dużych i małych przedsiębiorstw działających w zróżnicowanych sektorach, a także biur rachunkowych.

Źródło informacji – http://szybkafaktura.pl/blog/

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *